Arxiu de programes

Programes

Bada Huesca - Fraikin BM. Granollers i Unió Esportiva Figueres - Esport Club Granollers (20-03-2019)

Bada Huesca - Fraikin BM. Granollers i Unió Esportiva Figueres - Esport Club Granollers (20-03-2019)

.
Lluïsos de Gràcia - Club Bàsquet Granollers (2) (17-03-2019)

Lluïsos de Gràcia - Club Bàsquet Granollers (2) (17-03-2019)

.
Lluïsos de Gràcia - Club Bàsquet Granollers (1) (17-03-2019)

Lluïsos de Gràcia - Club Bàsquet Granollers (1) (17-03-2019)

.
Fraikin BM Granollers - Ángel Ximénez Avia Puente Genil (2) (16-03-2019)

Fraikin BM Granollers - Ángel Ximénez Avia Puente Genil (2) (16-03-2019)

.
Esport Club Granollers - Martinenc Futbol Club (2) i Fraikin BM Granollers - Ángel Ximénez Avia Puente Genil (1) (16-03-2019)

Esport Club Granollers - Martinenc Futbol Club (2) i Fraikin BM Granollers - Ángel Ximénez Avia Puente Genil (1) (16-03-2019)

.
Esport Club Granollers - Martinenc Futbol Club (1) (16-03-2019)

Esport Club Granollers - Martinenc Futbol Club (1) (16-03-2019)

.
Club Esportiu Europa - Esport Club Granollers (2) (10-03-2019)

Club Esportiu Europa - Esport Club Granollers (2) (10-03-2019)

.
Club Esportiu Europa - Esport Club Granollers (1) (10-03-2019)

Club Esportiu Europa - Esport Club Granollers (1) (10-03-2019)

.
Càmping Bianya Roser A - Club Bàsquet Granollers (2) (09-03-2019)

Càmping Bianya Roser A - Club Bàsquet Granollers (2) (09-03-2019)

.
Condes de Albarei Teucro - Fraikin BM. Granollers (2) i Càmping Bianya Roser A - Club Bàsquet Granollers (1) (09-03-2019)

Condes de Albarei Teucro - Fraikin BM. Granollers (2) i Càmping Bianya Roser A - Club Bàsquet Granollers (1) (09-03-2019)

.
Condes de Albarei Teucro - Fraikin BM. Granollers (1) (09-03-2019)

Condes de Albarei Teucro - Fraikin BM. Granollers (1) (09-03-2019)

.
BM Granollers - KS Azoty-Pulawy SA. Copa EHF (2) (03-03-2019)

BM Granollers - KS Azoty-Pulawy SA. Copa EHF (2) (03-03-2019)

.
BM Granollers - KS Azoty-Pulawy SA. Copa EHF (1) (03-03-2019)

BM Granollers - KS Azoty-Pulawy SA. Copa EHF (1) (03-03-2019)

.
Tarda esportiva. Club Bàsquet Granollers - Club Bàsquet Ciutat Vella i Esport Club Granollers - Unió Atletica d´Horta (02-03-2019)

Tarda esportiva. Club Bàsquet Granollers - Club Bàsquet Ciutat Vella i Esport Club Granollers - Unió Atletica d´Horta (02-03-2019)

.
Fraikin BM Granollers - Bidasoa Irún (2) (26-02-2019)

Fraikin BM Granollers - Bidasoa Irún (2) (26-02-2019)

.
Fraikin BM Granollers - Bidasoa Irún (1) (26-02-2019)

Fraikin BM Granollers - Bidasoa Irún (1) (26-02-2019)

.
Unió Esportiva Sant Andreu - Esport Club Granollers (2) (24-02-2019)

Unió Esportiva Sant Andreu - Esport Club Granollers (2) (24-02-2019)

.
Unió Esportiva Sant Andreu - Esport Club Granollers (1) (24-02-2019)

Unió Esportiva Sant Andreu - Esport Club Granollers (1) (24-02-2019)

.
Sol Gironès Bisbal Bàsquet - Club Bàsquet Granollers (2) (23-02-2019)

Sol Gironès Bisbal Bàsquet - Club Bàsquet Granollers (2) (23-02-2019)

.
Sol Gironès Bisbal Bàsquet - Club Bàsquet Granollers (1) (23-02-2019)

Sol Gironès Bisbal Bàsquet - Club Bàsquet Granollers (1) (23-02-2019)

.
Veure més programes